SHITET PRINTER HP GJENDJA 10\10

Shitet nga: Printer Elbasan 06 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet Printer HP
gjendja 10\10
shum pak i perdorur
printon skanon dhe fotokopjon
te interesuarit te kontaktojne
cmimi 75 mij lek
+355684281445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim