Shes monitor PC

Shitet nga: Elsi 01 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Durrës
Shes monitor PC Hanns G monitori esht i ri 20 inch
Pak muaj i perdorur dhe shum i ri monitori esht ne gjendje te mire pune .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim