BGA Rework station Jetronix-Eco

Shitet nga: Olgert 06 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 8 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

549 EUR

Komuna: Durrës
Jetronix-Eco BGA Rework Station eshte nje produkti i pare qe kompania JOVY nxorri ne treg si pajisje ekonomike dhe e vetmja. Jovy Systems Jetronix-Eco eshte gjysem automatike, infrared dhe pllakat qeramike komandohen me program kompjuterik per realizimin e ngjitjes ose te heqjes se BGA nga qarku elektronik. Pajisja eshte ne gjendje perfekte. ka dhe 1 pllakë qeramike rezerv.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim