Bga cross flow fan-saldatrice me ajer profesionale

Shitet nga: bruno ndini Dje 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   3 000 EUR

Komuna: Durrës
Bga cross flow fan-saldatrice me ajer profesionale per disaldime dhe saldime me ajer per motherboard pc.
E re e paperdorur , me jig laptop te instaluar plus 50 stencil per reballing chip per motherboard pc.
Eshte e re e paperdorur dhe profesionale,display touch screen, me 3 livele temperaature costante gjate saldimitt,prengrohje e motherbord per mos te djegus skeden.makine e kompletuar gati per ta perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim