Shiten dhe per pjes

Shitet nga: Eno 16 Korr 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Berat
Shiten te dy lap topat njeri do ram dhe hardisk tjetri esht per pjes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim