Publikuar: Sht 14 2023 09:54

Servis Profesional kompjuter, laptop ne adresen tuaj

LEK

Publikuar: Sht 14 09:54
Shikime: 7
Keni probleme me kompjuterin, laptopin tuaj?
Servis.ekspert12 ju ofron ndihme duke ardhur ne venddodhjen tuaj ne Tirane duke ju ofruar asistence profesionale per paisjet tuaja. Thjesht me nje telefonate ose sms ne whats app stafi jone ju vjen ne ndihme menjehere me profesionalizem dhe me cmime konkuruese.

0685694641

Servis.ekspert12 ju ofron:

Servis profesional per te gjitha markat dhe modelet e kompjuterave, laptopeve, monitoreve etj....
-Formatim + Programe
-Heqje virusi
-Hardware Upgrade
-Software Upgrade
-Drivera
-Rikthim dokumentash (data recovey)
-Servis Printer Termik
-Servis printer-fotokopje
-Konfigurime
-Fiskalizim
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
0685694641

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione