Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 23 2023 10:17

R&R COMPUTER OFRON SERVIS LAPTOP - PC -CELULAR

Publikuar: Mar 23 10:17
Shikime: 3
R&R COMPUTER OFRON SERVIS LAPTOP - PC -CELULAR

R&R COMPUTER OFRON PJESE TE NDRYSHME PER LAPTOP & KOMPJUTER & TABLET

SERVIS -LAPTOPI NE NIVEL CHIPI- PC-WORKSTATION

SERVIS -IMAC - MACBOOK PRO - PRO RETINA - AIR ETJ

APPLE - BATERI - EKRAN - SSD - M2-PJESE PER TE GJITHA MODELE APPLE NE GJENDJE STOKU!
COVER MACBOOK - AIR - RETINA ETJ

TASTJERA PER LAPTOP & BATERI NE GJENDJE STOKU!

ANDROID SAMSUNG - LENOVO ETJ & IPAD 2-3-4-AIR-1-AIR-2

HDD-SSD-RAM-EKRAN LAPTOPI-BATERI LAPTOPI & UPS INVERTER Etj

TASTJERE LAPTOPI- FISHE EKRANI- ADAPTOR M2-HDD- E SHUME PJESE TE TJERA KOMPJUTERIKE ..

Per cdo interesim na komunikoni ne numrat e meposhtem & Email

Ne ofrojmë respekt dhe përkushtim ndaj klientëve tanë!

FALEMINDERIT!
“R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane
Tel: +355 69 43 39723
Mail:[email protected]
Web:crs.al

https://www.facebook.com/CRS.pc
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione