Publikuar: Gush 24 2023 07:05

Okazion! Tonera dhe bojra per printera te rinj, likujdohet m

LEK

Publikuar: Gush 24 07:05
Shikime: 1
Shes tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem. OKI, Toshiba, Kyocera, Sharp, Lexmark.

Cdo produkt eshte original, i ri, i pahapur ne kuti.

Malli likujdohet dhe shitet me cmim shume te lire.

Cilesia maksimale.

Dergoj me poste ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Maqedonine.

Kontakt: 0693578381
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione