Publikuar: Maj 11 2023 12:41

Kasetofona, kasa kasetofoni dhe sensor parkimi

LEK

Publikuar: Maj 11 12:41
Shikime: 3
Kasetofona Android dhe kasat përkatëse për të gjitha llojet e makinave.
Përshtatet në kroskotin e makinës tuaj me kasën përkatëse. Në gjendje kemi të gjitha llojet e kasave për makina.
Suporton kamer parkimi mbrapa, po ashtu është edhe me GPS & Maps,
Youtube,
Google,
Playstore,
Bluetooth etj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione