Blej motherborda te vjeter telefon cel etj

0 LEK

Blihet nga: lorenc 06 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Bejme reciklimin e motherbordave te vjeter te kompjutereve dhe telefonave celulare. ska rendesi jane te prishur apo te vjeter. 0675610707
Leaflet
Në fillim