Shitet dhe ndrohet iphone 7 128 GB

350 000 LEK

Shitet nga: Iphone 7 13 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet dhe ndrohet iphone 7 128 gb ne gjendje i ri fare 10/10 per me shum informacion kontaktoni nr 0675535655 ose ne whatsapp cmimi 350 lek i diskutushem
Leaflet
Në fillim