Publikuar: Qer 23 2022 05:26

Zhbllokime iCloud nga iPhone 6-13 Pro Max

Publikuar: Qer 23 05:26
Shikime: 132
Zhbllokojm iCloud nga iPhone 6-13 Pro Max,iPhone 6-X kryhen me bypass per vetem pak ore dhe zhbllokim fabrike per te gjith llojet e iPhone mund te kryhen vetem nese telefoni eshte Lost with info&Medical ID

Per me shume info na kontaktoni vetem ne whatsapp dhe me ane te WEBSITE : https://serviscelularedoni.wixsite.com/servis-celulare-doni
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
132

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione