Zhbllokim i iPhone Per Te Gjitha Kartat (Me Cip)

1 500 LEK

Shitet nga: Carrier Unlock 27 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Zhbllokim telefoni qe nuk punojne me karta shqiptare apo karta te tjera.Zhbllokim dhe per cdo lloj telefoni (iPhone e Android)
Cmimi 1500 leke nga iphone 5s deri ne iphone XS Max. Me lire se kudo :)
Carrier Unlock
+355672996658
Leaflet
Në fillim