TECHTRONIC SERVIS DHE SHITJE

0 LEK

Shitet nga: TechTronic 28 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
TechTronics Albania Shitje dhe Servis Profesional ofron :

Servis Profesional per Macbook Pro & Air
Hp - Dell - Toshiba - Asus - Fujistsu -Acer
Smartphone te ri dhe te perdorur
Coverat me te Vecante
Servis per te gjitha modelet e Smartphone
Zhbllokime Celularesh
Zhbllokime Macbook Pro Air dhe IMac me 4 Pine dhe me 6 Pine
Programime Chipi BIOS-i per Laptop
Riparimin e Kartave Grafike
Servis Probleme te Qarku per Te Gjitha Modelet e Smartphone-ve
Zgjidhje te probleme te qarkut te Smartphone-ve
Zhgjidhje te Probleme Iphone (U2)
Instagram (Uniquecover) (tech_tronics)
Facebook (TechTronic Albania)
PER ME TEPER NA KONTAKTONI 📞 0693811118 FALEMINDERIT !!
TechTronic
0693811118
Leaflet
Në fillim