Publikuar: Pri 16 2022 02:20

Shitet Biznesi

EUR

Publikuar: Pri 16 02:20
Shikime: 48
Shitet Biznesi i ngritur prej 5 vitesh ne buze rruge adresa Asim vokshi perball Harry Fultz ngjitur me stacionin e autobuzit,,
Qeraja 400 milek muaj
23 m2 1 tualet
Dyqani perben servis celualresh dhe aksesore te ndryshem..(OKAZION
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
48
0693714950

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione