SHITEN BATERI TE JASHTME GOLF12000m/Ah 24000m/Ah

1 LEK

Shitet nga: Aksesore 20 Korr 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten bateri te jashtme per celulare shume cilesore per nje karikim efikas , te shpejte dhe te qendrueshem . 12000m/Ah 2500 Leke 12000m/Ah me ekran digital 3000 Leke 24000m/Ah 4000 Leke Marka GOLF
Aksesore
+355685868353

Viber:
Po

WhatsApp:
Po
Leaflet
Në fillim