Shasi iphone 6 & 6s

5 000 LEK

Shitet nga: iphone 06 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes shasi origjinale 6 dhe 6s me shenja te vogla perdorimi (20 cope)
iphone
0692745373

WhatsApp:
0692745373
Në fillim