Phone Shop📲

0 LEK

Shitet nga: Phone Shop📱 28 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë

🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER CElULAR /LAPTOP&PC🏆
🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇
🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM 🎖️🎖️

🇦🇱Ne Disponojme Pjese kembimi Orgjinale per riparimin e cdo lloj difekti per telefonin kompjuterin apo laptopin tuaj. SSD/ Hardisqe të te gjitha modeleve, motherboard dhe ram të cdo lloji, karta grafike nga më të thjeshtat deri tek me prefesjonalet🇦🇱
✅Rurer Netis Tenda Totolik
✅Tv box Smart wach
✅Rparime ne qark
✅Programime
✅Shitje dhe blerje
✅Riparim Motherboardi(ne nivel chipi)
✅Riparim Ekrani ose zevendesimin e tij
✅Riparim i Problemeve me ushqimin
✅Riparim i Kartes Grafike
✅Programim BIOS/ Heqja e Passwordeve pavaresisht nga kompleksiteti
✅Riparim i menteshave tek Laptopet
✅Zevendesimi i pjeseve te demtuara( Ram, HDD, procesor)
✅Pastrimi i ftohesit te procesorit,Zevendesimi i pastes se tij
✅Reballing ,Karte Grafike,Procesor me teknologjine me te fundit

Ne mund te riprojme te gjithe markat dhe modelet e laptopeve: Dell , HP , Toshiba, Acer, IBM, Lenovo, Asus, MAC, Apple, Sony Vaio etc.

Diagnostifikimi i problemit falas.

Tek ne do te gjeni cmimet me te lira ne treg, Garanci per sherbimin e kryer.

💪🇦🇱Besojeni Kompjuterin dhe Laptopin tuaj tek profesionistet!💪🇦🇱

☎ NR KONTAKTI+355682555333
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!
Phone Shop📱
+355682555333
Leaflet
Në fillim