Makina per riparimin e xhamave te iphone samsung..

2 200 EUR

Shitet nga: Granit Tahiraj 07 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
Shiten 3 makinat per riparimin/nderrimin e xamave per iphone, dhe te smartfoneve tjere.

Makinat jane disa muaj te perdorura por jan ne gjendje te rregullt

Makinat jane te markes TBK

1. Makina per ngjitjen e xhamit, 5 n'1
2. Makina per ngjitjen e ngjitesit te gjamit (OCA) dhe te polarizerit te ekranit,
3. Makina per heqjen e xhamit te thyer (me vakum)

- Si mjete percjellese jane shabllonet e xhamave per iphone: 4/4s, 5/5s, 6 dhe 6Plus
- Shabllonet per mbajtjen e ekranit per t'a pastruar.
- Aparati testues per ekrana te iphone: 4/4s, 5/5s, 6/6plus (aparati testues i ekraneve mund edhe te hjeket nga lista e blerjes)

Bleresin e maqinave e trajnojme brenda 1 dite te vikendit.

Mundesi nderrimi me ndonje veture qe me konvenon. me ndrrim ka tjeter cmim.

Cmimi i negociueshem

Apple Sony samsung LG HTC

MAKINAT GJENDEN NE PRISHTINE
Granit Tahiraj
0037745134154
Leaflet
Në fillim