Publikuar: Dhj 05 2022 09:14

Kamera Sigurie:

Publikuar: Dhj 05 09:14
Shikime: 49
Kamera Sigurie:

•Sisteme Survejimi IP Camera (Digitale) dhe Analoge.
Duke filluar me camera analoge 1MP Hikvision.

Mund te shikohen nga celulari ose cdo paisje tjeter ku ka internet.•Sisteme Detektimi Zjarri, te adresueshem dhe konvencional (Smoke dhe Heat).
•Sisteme Fonie (Audio).
•Accsess Control.
•Sisteme Antivjedhje.
Per cdo informacion apo keshille qe ju nevojitet, mund te kontaktoni ne:

Cel: 0693705920
WhatsApp: 0693705920
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
49

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione