Publikuar: Qer 10 2022 01:28

kamer me ze dhe figure

EUR

Publikuar: Qer 10 01:28
Shikime: 8
Shitet kamer e vogel me ze dhe figure ne gjendje shume te mire pune e pa hapur . Mund ta shohesh nga telefoni ne kohe reale dhe te duash filmimin ne karte . Mund te perdoret per makina shtepi ambjente zyrash ose si kamer e fsheht pasi eshte e vogel
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
355695808338

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione