Kacavide elektrike Xiaomi

75 LEK

Shitet nga: iPremium MobileShop 14 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
💻 IPremium MobileShop 💻
⚙️ - Kacavide Elektrike Xiaomi Wowstick F1
1️⃣ - 64koka kacavidash te ndryshme
2️⃣ - Flete magnetike ( ScrewPad )
3️⃣ - Magnetizim dhe demangetizim
4️⃣ - Karikues Portabel
💶 - Per vetem 7.500leke
🚚 - Transport kudo 🇦🇱🇽🇰
📞 - Whatsapp: +355699926879
iPremium MobileShop
0699926879
Leaflet
Në fillim