Zhbllokoj iphone me icloud

3 000 LEK

Shitet nga: Gjergji 22 Nën 02:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Iphoni te tregoj hello screen dmth tjet Activation lock ose kur nuk mban mend kodin e icloudit.
Iphone qe mund te zhbllokoj (6s l,7,7 plus,8,8 plus dhe X) ios(versioni)12.4.8-13.7 kurse iphone 6s, 6 splus, se ios 14; 14.0.1
Gjergji
0696697750

WhatsApp:
0696697750
Në fillim