Publikuar: Mar 15 2023 02:51

Shitet Dyqan Telefonash !

EUR

Publikuar: Mar 15 02:51
Shikime: 6
Shitet biznes “servis telefonash” i modeluar ne menyr bashkohore dhe ne nje zone super te frekuentuar te Tiranes.(Rrug kryesore).Ambienti biznesit i organizuar ne servis dhe Tualet ndar me der . I kompletuar me reklama led shtruar me parket , Servis i kompletar dhe ekrane per modele iphone dhe samsung.
Cmimi perfshin cdo aksesor produkte mobilim reklama Celular ekranet etjer.
Dyqani ndodhet perball stadiumit Dinamo ngjitur me Altar.Qeraja dyqanit 500 euro.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione