Publikuar: Nën 22 2019 11:02

Shitet Biznesi. Okazion Shit Blerje Celularesh

Publikuar: Nën 22 11:02
Shikime: 2
Shitet Biznes Servis Celularesh.. Biznesi Eshte i ngritur me kliente te krijuar per shit-blerje celularesh dhe servis.Biznesi shitet per arsye emigrimi . Kontakt ne Whats App : 0676882461
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0676882461

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione