Publikuar: Jan 12 2019 09:26

Servis elektronike per Celulate PC e TV

EUR

Publikuar: Jan 12 09:26
Shikime: 9
Shitet nje biznes i kompletuar elektronike per Celulare, Tableta Laptope, PC Desktope dhe Televizore. Servisi shumevjecar shitet per asrsye emigrimi dhe ka ne inventarin e tij pjese servisi per celulare tableta laptope PC, monitore e televizore si dhe aksesore te tyre.Ne servis gjenden dy tavolina pune te medha nje druri dhe tjetra melamine me permasa perkatesisht 1.8m x 1m me lartesi 0.8m dhe 2m x 0.75m me lartesi 1m (me suprine xhami te trashe dhe disa rafte ndares brenda), tre banake xhami 1.5 x0.7 me lartesi 1m si dhe 7 rafte metalike 1mx0.45m me lartesi 1.85m me 5 ndarje sejcili. 1 stende per te ekspozuar te varur aksesoret per shitje, dy fotokopje ekonomike laser printer skanner njera bardhee zi dhe tjetra me ngjyra, dy panele ndricimi led 0.5m x 0.5 m nje reklame led 125cm,nje microskop, 2 avi profesionale me ajer, dhe me maje, kompjuter dhe monitore, pjese riparimi per servis per Cel PC TV etj. Shiten te gjitha bashke por edhe te ndara.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione