Publikuar: Dhj 26 2017 01:17

Servis - Celular

EUR

Publikuar: Dhj 26 01:17
Shikime: 1
Shitet biznes.
Servis - Celular ( Aksesor te ndryshem per telefona)
Dyqani ndodhet 50 m posht Kryqzimit te 21 perball Postes Shqiptare.
Biznesi shitet 5000 €
Dyqani ka dhe punen e ngritur.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355692733002

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione