Servis

0 EUR

Blihet nga: Masterphone 05 Maj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrojme servis profesional per telefona , tablet ,laptop
Ndrim xhami per i phone duke filluar nga i phone 5 deri te xs max
Ndrim xhami per samsung duke perfshire dhe s7edge ,s8,s8+,note8 etj
Zhbllokim i cloudi per i pad version wi fi dhe version 3g
Riparim qarqesh per te gjitha modelet
Masterphone
0688188188
Leaflet
Në fillim