Publikuar: Gush 20 2022 08:23

Kerkoj te rregulloj iPhone 6+ 64gb te rene ne uje

Publikuar: Gush 20 08:23
Shikime: 31
iPhonin e kam cuar te nje profesionist dhe ai konstatoi se e kishte qarkun jo me funksional.

iPhoni eshte i sapoblere dhe nuk ka asnje shenje gervishtjeje, dmth nqs dikush eshte i interesuar edhe per pjese le te me shkruaj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
31
0684800848

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione