Wireless-N 300M Wifi Repeater 2.4 Ghz

Shitet nga: Eri13 Dje 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
PRODUKT I RI I PAPERDORUR. Okazion Wireless Extender i ri sherben per te marre sinjalin Wireless nga nje router ose sinjal wifi dhe per te mbuluar me sinjal dhome ose ambient ne te cilin valet e internetit nuk arrijne me 30-40 metra. Ideale per ambiente te medha ose apartamente me mure te trashe ku routeri nuk arrin te mbuloje gjithe ambientin me interneti Wireless. Shpejtesi deri ne 300Mbps
Shton internetin pa nderprejre dhe kostante ku mund te lidhen njekohesisht mbi 50 paisje. Buton WPS per te lidhur shpejt pajisjen me ruterin kryesor. Porte Ethernet RJ45 per te lidhur nje pajisje me kabell, pse jo te meret me vete ne udhetime fale permasave te vogla dhe vendosjes direkt ne prize. Maksimumi i fuqise se transmetit: 20dBm.
1/10/100Mbps Ethernet port, Buton WPS, 2 Antena te brendshme. Ne paketimi perfshin:
1 x Extender Wireless, 1 x Kabell Ethernet, 1 x guide per instalim ne disa minuta dhe shume thjeshte.
Cmimi = 1.300 Leke Tirane
Tel : 0696550664
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim