UPS

0 LEK

Shitet nga: A13i 25 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes UPS te te gjitha fuqive nga 2 kva deri ne 500 kva.
Ups jane dy marka le grand dhe marke ekonomike .
Jane trefazore me panel elektronik .
Leaflet
Në fillim