Pjese Per Kompjutera

1 000 LEK

Shitet nga: Andi 13 Pri 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
1. Ram ddr2 1gb - 1000 Lek
2. Ram ddr2 512mb - 500 Lek
3. Ram ddr 512mb (4 Cope) - 500 Lek
4. HDD Maxtor 80 gb - 1000Lek
5. Penium 4 CPU 3.20 ghz - 1300 Lek
6. Penium 4 CPU 3.00 ghz - 1000 Lek
7. Pentium 4 CPU 2.40 ghz - 800 Lek
8. Intel Celeron 2.40 ghz - 1500 Lek
9. AMD Sempron 1.80 (2 Cope) - 1000 Lek
10. Cooler Per Cpu Amd/Intel - 500 Lek
11. PSU 300W - 1000Lek
12. Kase Kompjuteri WinStar - 1500 Lek
13. Kase Kompjuteri - 1000 Lek
14. Kompjuter komplet dhe disa modherboard kush esht i interesuar te na kontaktoje nepermjet e-mail.


Andi
Leaflet
Në fillim