SHITET SSD 512 GB I RI

7 500 LEK

Shitet nga: Besi Sot 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet SSD 512 GB i ri. 10 herë më i shpejte sesa një Hard Disk Drive 7200rpm, Transferimi i të dhënave: 512 GB - lexon deri në 500MB/s dhe shkruan 450 MB/s, Kapacitetet: 512 GB, Temperatura e ruajtjes -40° C deri 85°C, Temperatura e funksionimit 0° C deri 70°C.Cmimi: 7500 Leke
Leaflet
Në fillim