SHITET ÇANTË LËKURE PËR LAPTOP DHE DEKUMENTA

Shitet nga: SMART SELECTION Sot 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

101 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet çante lekure per laptop dhe per dekumenta çanta eshte ne gjendje te shkelqyer pothuajse e re nuk ka asnje shenje perdorimi me doreza lekure per mbajtje ne dore te cilat futen ne brendesi te cantes me rreshkitje kur nuk te nevojiten dhe me rrip lekure per ta mbajtur ne krahe. Per çdo info me shkruani ne what's up, Viber, imo.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim