Shiten RAM PC 2x4GB

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 01 Sht 08:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Shiten ram pc 2 x 4GB 1000L copa 1800L te dyja
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana
PlayTirana
0683399929

WhatsApp:
0683399929
PlayTirana
Kthimi i butonave X dhe O PS3 500 LEK
Monster Beats Pro Originale pak te perdorura 35 EUR
Krijojme Logo per biznesin tuaj !! 0 LEK
8GB DDR5 Okazion! AMD RAEDON R9 390 180 EUR
Në fillim