RAM ddr2 dhe ddr3

Shitet nga: xhenis Dje 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
RAM DDR2 ~ 1GB = 200lek
RAM DDR2 ~ 2GB = 600lek
RAM DDR3 ~ 4GB = 1500lek
RAM DDR3 ~ 8GB = 2900lek

Cmimi i diskutueshem
Per me shume informacion kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim