RAM DDR KINGSTON PER LAPTOP

2 500 LEK

Shitet nga: Kristi 08 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
1 ram 3 gb dhe 1 ram 1 gb shiten bashke
Ramej jane ddr(1)
Cmimi 2500
Nr. 0675373726
Leaflet
Në fillim