Publikuar: Gush 04 2022 12:48

R9 390 8 Gb si gtx 1060 6gb

EUR

EUR
Publikuar: Gush 04 12:48
Shikime: 1193
PowerColor PCS+ R9 390 8Gb Gddr5
E ngjashme ne performanc me gtx 1060 6gb dhe rx 570 8gb.
E perdorur me se shumti per projekte inxhinierike dhe per gaming. Shitet per arsye se kam marr 1 Karte grafike me te mire.(rtx 3050)

Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ose tel.

motherboard gtx 960 gtx 1050 gtx 1060 gtx 1070 rtx 3070 rtx 3080 rtx 2060 rtx 2070 rtx 2080 gtx 1660 gtx 1650 rx 470 rx 570 rx 480 rx 580 rx 6800 rx 6900 nvidia amd Samsung galaxy apple iphone 6 iphone 7 iphone 8 iphone x galaxy s10 galaxy s20 iphone 11 macbook galaxy s7 edge galaxy s8 htc ultra htc 10 lg g5 lg g6 google nexus google pixel hp dell lenovo asus acer mercedes audi bmw golf vw fiat bateri karikues telefon smartphone galaxy s9 plus samsung s9 galaxy s8+ s10 s10+ s20 s21 s21+ s22 s22+ ekran Toshiba blackberry Sony Apple Apple (Iphone) Asus Lenovo BlackBerry kart grafike grafika kartel karte grafike Samsung Dell HP HTC Huawei LG Mobile Motorola Nokia Panasonic Samsung Sony Toshiba Vodafone ZTE Markë tjetër iPhone 3 3GS 4 4s 5 5c 5s 6 Plus 6s Plus 7 Plus 8 Plus SE X Galaxy W I8150 A5 A5 (2016) A5 A7 A8 A9 Alpha C7 I8260 Core II Plus Prime Duos E5 E7 I8730 Fit Gear Grand Neo J1 J2 J3 J5 J7 J8 Mega Nexus Note 10.1 Neo Pocket S2 S3 S4 Active zoom S5 S6 edge edge S7 S8 Plus Sll Star Trend Lite W Win Xcover Y Young mini Advance S III Tab A9 Desire 300 320 510 610 626s 816 Eye V Doogee First One (M7) (M8) E9 M9 M9 S9 , 1 One X , 14 One X , Sensation XE Ascend Mate P2 P6 P7 P8 P9 G Play Honor 5c 5x 6x G Flex Stylo Vista G2 G3 G4 G5 G6 G-Flex GX K4 K8 L Bello Optimus F6 L7 L9 V10 V20 Xperia C5 Ultra E E1 E3 E4 L M M2 M4 Aqua M5 P ray SP U V XA Z Z1 Compact Z2 Z3 Z4 Z5 AMAZON FIRE AMC Blackview BLU Cubot Doogee Elephone Homtom Leagoo LeEco Meizu Lumia OnePlus Oukitel Polaroid Redmi Uimi Xiaomi Mi 5A 4A Mi Bokse Yamaha monitor ekran 144 hz 144 165 hz
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1193
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione