Published: Gush 01 2018 01:08

Projektor HD Me Sistem Android

EUR

EUR
Published: Gush 01 01:08
Views: 12
Shitet Projetor Super HD i ardhur nga amerika. PROJECTOR eshte nje nje projektor multi-funksional pasi eshte me sistem android. Mund te lidhet me pajisje te tjera ose kompjutera ose laptop nepermjet :bluetooth-it, Wi-Fi dhe fishave HD, Pajisja lidhet me Wi-Fi dhe nepermjet asaj mund t perdoret per te naviguar ne Internet ose mund te degjoni edhe muzike ne Youtube.
PROJECTOR eshte i pari ne llojin e vet dhe nuk mund te gjeni nje te dyte ne shqiperi. Mos nguroni te telefonini per kete super projektor.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0672049555

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information