PESHORE DIGJTALE CAS KOREA PRII P 15KG 30KG

149 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: IGMA electronics Dje 11:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
PESHORE DIGJITALE CAS PRII 15KG - 30KG Peshoret e tregtisë CAS PR 15 II-P LCD
Ky është një version i modernizuar i Peshoreve CAS PR Plus me një raft, i dizajnuar për dyqane të vogla dhe të mesme. Seria e shkallëve CAS PR-II mund të përdoret kudo në sajë të cilësisë së lartë të mjeshtërisë dhe ndërfaqes së përshtatshme. Platforma e peshimit të çelikut inox është mjaft e
madhe për të peshuar në pikat e shitjes me pakicë.

Përmbledhja e çmimeve kur peshoni mishin, frutat dhe perimet duke përdorur shkallën e llogaritjes së çmimeve CAS PR-II, një shkallë universale informatike për shitjen me pakicë të mallrave në dyqane të tilla si supermarkete, gatime dhe sende ushqimore. Projektuar për përdorim të lëvizshëm me energji elektrike AC dhe një bateri të rimbushshme të integruar, shkallët PR Plus të çertifikuara me OIML CE janë gjithashtu ideale për tregjet e fermerëve, stalla me pakicë, furra buke, etj.

Shkalla e llogaritjes së çmimeve CAS PR-II është një zgjidhje efektive me pakicë që vjen me 7 çelësa të shkurtoreve ------------------------------------------------ skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson Moneygram westernunion terma
IGMA electronics
Paisje Profesionale Per Pika Shitese TYSSO - HONEYWELL - RONGTA - OCOM - SUNLUX XL ---------------------------------------- www.igma-ks.com info@igma-ks.com *TRANSPORTI NË TËRË SHQIPËRINË PËRMES ADEX KORRIER ALBANIA.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
MITROVICË-KOSOVË Tregoje në hartë
+38343500552
https://web.facebook.com/IGMA-Electronics-356145028139474/?_rdc=1&_rdr

IGMA FACEBOOK

IGMA electronics
  Online
+38343500552
Leaflet
IGMA electronics
BARCODE SCANNER SYMBOL MOTOROLA 79 EUR
PESHORE DIGJITALE ME ETIKET CAS KOREA CL3000 15KG 0 LEK
SUNLUX XL 2001 OMNIDIRECTIONAL BARCODE SCANNER 129 EUR
SYMBOL MOTOROLA L7708 IRI NE PAKET- 1VIT GARANCION 185 EUR
Në fillim