OKAZION! Samsung Thin Client SyncMaster TC190

70 EUR

150 EUR

Shitet nga: Naim 16 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 040 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Samsung Thin Client SyncMaster TC190
Gjendje Shume e mire.
Cmimi: 70 Euro
Shumë kompakt dhe i përshtatshëm për bare, dyqane, restorante pasi zë shumë pak vend.

Specifikimet: https://www.samsung.com/us/system/consumer/product/lf/19/mg/lf19mgslblaza/TC190_TC240_DSHT.pdf

WhatsApp: +355682097850
Leaflet
Në fillim