Publikuar: Qer 28 2022 05:51

  MINING RIG ETHEREUM 385MH/s ne gjendje perfekte pune

EUR

EUR
Publikuar: Qer 28 05:51
Shikime: 1366
Rig i kompletuar me 12 RX580 8GB 385MH/s total ne bord Asus me 19 vende per karta dhe te gjithe aksesoret ne gjendje pune per Ethereum mining dhe shume te tjera.
5900€ me garanci
Whatsapp 0693061510
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1366
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693061510

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione