LOJRA PER PC ONLINE me STEAM ACCOUNT 50% Zbritje

25 EUR

35 EUR

Shitet nga: alb_boy 15 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
LOJRAT JAN TE BLERA NE STEAM dhe luhen te gjitha ONLINE!
GTA V - (online)
CS GO - (online)
dhe gjith paketa e valve - (online)
CS SOURCE - (online)
CS CONDITION ZERO - (online)
CS 1.6 - (online)
INFO:
ACCOUNTI KA KUSHTUAR 45 EURO DHE 5 EURO BRENDA QE MUND TE PERDOREN PER TE BLERE lojra, nga 50 euro shitet per vetem 25 euro,
Leaflet
Në fillim