Inverter 650VA/325W

1 EUR

110 EUR

Shitet nga: IT Spark Dje 14:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Inverter 650VA/325W
PowerWalker Inverter SW është krijuar për të siguruar mbrojtje
të besueshme të energjisë për një periudhë të zgjatur kohe.
Pavarësisht nga madhësia e tij kompakte, Inverteri përmban funksione
të përparuara si prodhimi Pure Sine Wave dhe një karikues i fortë.

Eshtë çiftuar me një nga paketat e baterive të dedikuara (të disponueshme
me bateri 55Ah ose 100Ah) duke lejuar disponueshmërinë maksimale për
pajisjet tuaja shtëpiake, sistemet e ngrohjes, pompat e vogla dhe motorët etj.
IT Spark
IT Spark eshte nje kompani e cila meret me tregtimin e materilave ne fushen e IT - Teknologjise se informacionit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
0686038773
https://www.itspark.eu/
IT Spark
0686038773


WhatsApp:
0686038773
Leaflet
IT Spark
Skuter Elektrik OFERTE 26 900 LEK
Kamera Sigurie IP 5 MP & 4K 665 EUR
Mikrotik RB941 3 300 LEK
UAP AC LITE Akses Point 12 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione