Hikvision CCTV Kamera

Shitet nga: st 03 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Hikvision TECHNOLOGY
CCTV Kamera sigurie full HD, Analoge dhe IP per cdo lloj ambjenti duke filluar nga full HD, 2MP-12MP
_OFROJME:
_ ASISTENC teknike dhe projektim
_INSTALIM ne cdo qytet te Shqiperise
_GARANCI per cdo produkt
_MIREMBAJTJE ne cdo kohe
Leaflet
Në fillim