Hard Disk Me lir se Kudo

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: GERMAN COMPUTER Dje 17:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
❗❗❗SUPER CMIME PER HDD , SUPER CILESI❗❗❗

➡️ HDD 500 GB 💵 20 EU
➡️ HDD 1 TB 💵 30 EU
➡️ HDD 3 TB 💵 65 EU

HDD JANE 3.5"(DESKTOP) TE PERSHTATSHEM PER KAMERA

❄️❄️❄️ GJENDJA E LAPTOPIT ESHTE PERFEKTE ,SHUMICA JANE DHE NE QESE❄️❄️❄️

🛡️GARANCIA 6 MUAJ

🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA

Per me teper na gjeni ne facebook

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim