GAINWARD GTX 770 2GB

16 000 LEK

Shitet nga: King Computers 06 Dhj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
• GAINWARD GTX 770 2GB
• 2GB GDDR5
• Porta Dual DVI, HDMI, DP
• 1x 6-pin + 1x 8 Pin Energjie
🔥 Çmimi 16000 LEKE
⚠️ Shitet me kutine origjinale

Na ndiqni ne Instagram dhe Facebook per me shume:

Instagram: https://www.instagram.com/kingcomputers.al/

Facebook: https://www.facebook.com/kingcomputers.al
King Computers
0692648959

WhatsApp:
0692648959
Leaflet
Në fillim