CISCO RACK SWITCH | ROUTER | IP PHONE | FIREWALL

1 400 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: IT-LOGISTICS Dje 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ne shitje:

Rack Cisco i plote per CCNA / CCNP / CCIE R&S, Security VoIP etj. etj. Perfekte per qendra kursesh rrjeti

Rack perfshin 7 Switches + 10 Routers + 4 Firewalls + 2 Phones + 1 Wireless Controller + 1 Serial Controller + Rack:

Lista:

4 x Cisco Catalyst 3560 48 POE
1x Cisco Catalyst 3560 v2 24 POE
1x Cisco Catalyst 3560G 48 POE
1x Cisco Catalyst 2960G 24port
1 x CIsco 4400 Wireless LAN controller
1x 2611XM
1x ISR 2811
1x ISR 2821
1x ISR 2821
1x ISR 3825
1x ISR 3825
1x CISCO VG200 Voice
1x CISCO 2620XM
1x CISCO 2620XM
1x CISCO 2611XM
2x CISCO IP Phones CIsco 7960 SIP
4x CISCO ASA 5505 me 50Users (1 i paperdorur)
2x Cisco 800W Series
Serial controller HP Serial Console Server 16 Porta
Rack 32U i mbyllur


Perfshihen dhe nje tufe e madhe me kabllo LAN, fiber, Serial, Console, Korenti etj. Te gjitha me veshet rackmount dhe funksionale.

*** aksesoret jane ne vartesi kush i blen me para***

Per pyetje ne email ju lutem. Mund te ju dergoj sipas kerkeses dhe #show ver

Preferohet te mos shiten te vecuara.


Transporti dhe montimi nuk perfshihet,

Vetem ne email ju lutem: od@itlogistics.al

Ju lutem shikoni shpalljet e tjera tona, per Server, Laptop, Desktop / Workstation, IP phone, Firewall, Router, etj. Per kombinime te blerjeve mund te bejme discount te mire...

Faleminiderit,

IT-LOGISTICS
Leaflet
Në fillim