BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI

99 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: IGMA electronics Dje 11:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
*HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK BARCODE SCANNER.......

*VIBER&WHATSAPP +383 43 500 552
www.igma-ks.com - info@igma-ks.com

*TRANSPORTI NË TËRË SHQIPËRINË PËRMES ADEX KORRIER ALBANIA---------------------------------------------------------------------------
*SHES LEXUES PËR BARKODA HONEYWELL VOYAGER,PAISJA VJEN ME MBAJTËS DHE USB KABËLL,PLUG&PLAY,JANË TË IMPORTUARA NGA GJERMANIA NË GJENDJE TË RE PA PERDOR.
**********************************************************************
*scanner scaner skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson Moneygram westernunion termal thermal ls9208 ms7120 ms7820
IGMA electronics
Paisje Profesionale Per Pika Shitese TYSSO - HONEYWELL - RONGTA - OCOM - SUNLUX XL ---------------------------------------- www.igma-ks.com info@igma-ks.com *TRANSPORTI NË TËRË SHQIPËRINË PËRMES ADEX KORRIER ALBANIA.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
MITROVICË-KOSOVË Tregoje në hartë
+38343500552
https://web.facebook.com/IGMA-Electronics-356145028139474/?_rdc=1&_rdr

IGMA ELECTRONICS FACEBOOK

IGMA electronics
  Online
+38343500552
IGMA electronics
BARCODE SCANNER ORBIT METROLOGIC  6 MUAJ GARANCI 119 EUR
TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm 119 EUR
SUNLUX XL2024 MULTILINE SCANNER 1D 195 EUR
ZEBRA DS7708 2D BARCODE SCANNER 0 LEK
Në fillim