Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB, 170mije lek

17 000 LEK

20 000 LEK

Shitet nga: Ani 11 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Karte Grafiche Ati Saphire Nitro+ 4GB RX580 ne gjenje shum te mire funksionale dhe estetike.
Karta eshte versioni Nitro+.
Ketu mund te shihni karakteristikat:
https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-580-4g-g5
Cmimi 17.000 lek te reja.
Leaflet
Në fillim